Živogošće

Krajina, ve které najdete Ivop apartmány Živogošćeje pohodlné zázemí pro uvolněnou atmosféru vaší dovolené. Nachází se v jižní části Makarské riviéry, v úpatí pohoří Biokovo, Živogošće je známé od 13. století. Skládá se z obce Porat, Mala Duba a Blato a jeho současná podoba je vytvořena před 40 lety. Od Makarské je vzdáleno 20 km, od Splitu 80 km a 120 km od Dubrovníku.

Seznamte se Živogošćem!

Zkuzte vše, co toto místo nabízí: přírodní krásy olivových hájů a borové lesy, které lemují přes 6 km propojených pláží. Představte si: pod nohami čisté moře, přitom se můžete kochat pohledem zaměřeným na Sutvid – 1155 m vysoký vrchol hory!

Živogošće je ideální místo pro aktivní dovolenou. Proč netrávit léto sportem na hřišti, v moři nebo v horách? Okolí vám nabízí cyklistické, pěší a turistické stezky . Dobrodruzi se mohou vybat na moře, neboť město má dva malé přístavy s loděmi.

Přijeďte do Živogošće na rodinnou dovolenou a rekreaci a zábavu na pláži začněte zábavným událostmi, jako jsou lidové slavnosti, hudební a kulturní akce a noční život.