O nás

Jsme pracující a veselá rodina, která se již 40 let zabývá cestovním ruchem v Živogošći, v krásné krajině na Makarské riviéře. Ivop apartmány Živogošće, které pronajímáme v části obce Porat , jsou jen částí naší nabídky cestovního ruchu. Jsme průkopníky cestovního ruchu v Živogošći a svoje podnikání neustále rozvíjíme inspirováni duchem doby a podle přání a návrhů hostů. Jsme přesvědčeni, že služby, které poskytujeme, jsou na úrovni světových standardů moderního cestovního ruchu, a proto s ubytováním nabízíme našim hostům i zajímavé aktivity, kterými mohou doplnit svou dovolenou v létě a mimo sezónu.

Seznamte se s rodinou Petričević

Co všechno nabízíme?

Pyšní jsme na Ranč IvoP, náš turistický projekt, který jsme začali v roce 2011, abychom přispěli k revitalizaci venkovského cestovního ruchu v Živogošći. Vzhledem k tomu, že je klima našeho regionu mírná a příjemná po celý rok, jsme rádi, že můžeme našim hostům nabídnout i jiné činnosti mimo sezónu, jako je sklizeň oliv a mandarinek. Náš ranč je k dispozici po celý rok, a Ivop apartmány Živogošće, které pronajímáme mají ústřední topení, proto jsou vhodné k pronájmu v každém ročním období.

Nabízíme 6 apartmánů; všechny mají pohled na moře, terasu nebo balkon, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení na internet, kuchyně a toalety a pro vaše vozidla máme zajišťené parkoviště před barákem.

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, a najdete nás na Facebooku